Register

A password will be e-mailed to you.

Čochvíľa k nám dorazí nové spracovanie legendárnej hernej trilógie Tomb Raider. Ešte predtým sa však fanúšikovia postarali o vznik RTX Remix Remasteru, ktorý aspoň časť pôvodnej jednotky vylepšuje. Portál IGN nám sprostredkoval niekoľko minút trvajúcu ukážku.

Môžeme skonštatovať, že toto demo pôsobí veľmi dobre. Samozrejme, cítiť na projekte zub času, no napriek tomu ho táto fanúšikovská prerábka veľmi príjemne aktualizuje. Video zaznamenáva prehľadávanie lokácií, tradičné skákanie, no aj súboje s protivníkmi, ktorých síce nebolo až toľko, no napriek tomu vedeli pomerne zásadne sťažiť cestu levelom – nemali by sme pritom opomínať naozaj pamätných bossov formujúcich ikonické momenty.

Môžeme skonštatovať, že tento mód je k získaniu celkom zdarma, pričom sa k nemu dostanete prostredníctvom tohto odkazu. To vám súčasne musí aj naznačiť, že sa doňho viete pustiť výhradne v prípade, že ste PC hráč, inak, žiaľ, nie.

Na úplný záver upozorňujeme, že projekt Tomb Raider I-III Remastered Starring Lara Croft bude darčekom na Valentína pre všetkých oddaných hráčov. Počin dorazí štrnásteho februára 2024 a to na platformy Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i osobné počítače. Vyskúšate odprezentovaný mód, prípadne si rovno počkáte na oficiálne vydanie týchto nespochybniteľných klasík? Pokojne sa podeľte o svoj názor prostredníctvom dostupných komentárov.

Komentuj!