Register

A password will be e-mailed to you.

Francúzska spoločnosť Ubisoft nám pred viac ako rokom odhalila svojho mobilného ťahúňa, konkrétne projekt The Division: Resurgence, ktorý je opradený nálepkou Tom Clancy’s už výhradne iba z marketingových a právnych účelov (keďže s knihami legendárneho autora jednotlivé tituly už dlhšie nemajú nič spoločné). Práve v týchto dňoch sa nám projekt ukázal v plnom svetle. Ako to s ním vyzerá?

Ruku na srdce, pôvodná ukážka hrateľnosti hraničila s katastrofou. Projekt sa neuveriteľne sekal, graficky pôsobil nevábne a naozaj sa zdalo, že mobilné telefóny na obdobné počiny ešte nie sú pripravené. Ako je na tom širšie odhalenie trvajúce takmer dvadsať minút?

Nie o moc lepšie. Je síce pravdou, že priamo v centre hrateľnosti sa The Division až tak netrhá, avšak musíme brať v úvahu, že šlo o predstavenie na zariadení Iphone 15 Pro Max, kde (s najväčšou pravdepodobnosťou) pobeží akčná novinka zďaleka najlepšie.

Je teda otázne ako si titul povedie na iných mobilných hardvéroch, avšak už teraz je jasné, že o prekvapujúci technologický zázrak rozhodne nepôjde. Uvidíme však či si na takto nerozšírenej (v zmysle tradičného gamingu) platforme nájde svoje miesto a hráči mu budú venovať svoju pozornosť i drahocenný čas. Pokiaľ by vás zaujímala celá ukážka je priložená nižšie, vedzte však, že ide o klasické The Division (pôvodné z roku 2016), akurát v horšom vizuálnom prevedení.

Komentuj!