Register

A password will be e-mailed to you.

Napriek tomu, že seriál ešte v predchádzajúcom kalendárnom období skončil šiestou (trochu kontroverzne prijatou) sériou, stále ide o veľmi populárnu a divácky atraktívnu značku vhodnú na adaptovanie. Peaky Blinders tentokrát prichádzajú na PS VR2 v podobe titulu The King’s Ransom a to rovno v jeho kompletnej edícii.

Tento projekt sme vám pred nejakým časom spomínali, keďže sa nám ukazoval už viackrát pri svojom vydaní pre počítačových hráčov. Pre túto skupinu vyšiel projekt exkluzívne. Teraz sa však ikonickí britskí gangstri pozrú aj za brány myší a klávesníc, keďže dorazia na terajšiu platformu japonskej firmy menom Sony.

Samotná ukážka je pomerne atraktívna. Kombinuje VR prestrelky s jednoduchými interaktívnymi sekvenciami, kde nezriedka pátrate po užitočných predmetoch. Môžeme určite zmieniť, že na osobných počítačoch sa titulu darilo. Získal metascore o hodnote sedemdesiatpäť percent, čo rozhodne nie je na podobne orientovaný titul zlé či nedostatočné, práve naopak.

The King’s Ransom sa má na piaty PlayStation dostať počas nadchádzajúceho novembra 2023. Bohužiaľ, aktuálne nevieme nič o fixnom dátume vydania, ktorý bude veľmi pravdepodobne odhalený v ďalších týždňoch. Dáte tejto VR záležitosti šancu, prípadne vás žánrové projekty určené pre tento kus hardvéru až tak nelákajú? Určite sa podeľte o svoje názory a domnienky prostredníctvom dostupnej komentárovej sekcie.

Komentuj!