Register

A password will be e-mailed to you.

Najzásadnejšia exkluzivita terajšieho kalendárneho obdobia prichádza. Sony si na hernú jeseň pripravilo skutočne veľký titul, ktorým nie je nič iné ako pokračovanie výborného super-hrdinského titulu z roku 2018. Marvel’s Spider-Man 2 totiž už o chvíľu vychádza. A nová ukážka láka ako na kooperáciu, tak aj na súboj s ikonickým antagonistom.

Je zrejme nutné upozorniť, že tu nenájdeme žiaden nový gameplay a v podstate ide o typický cinematic trailer, ktorý má za úlohu tematicky priblížiť prichádzajúcu hru. Tentokrát teda vidíme Spider-Manov v podaní Petera Parkera a Milesa Moralesa ako bojujú proti jednému z hlavných zloduchov, ktorým nie je nik iný ako Venom.

V hre si majú obaja hrdinovia pomáhať a teda medzi nimi bude titul neustále dynamicky preskakovať. Inak sa máme pripraviť na klasické súboje s početnou oponentúrou, veľkolepé strety s bossmi i osobné konflikty pracujúce s formátom hrdinského konceptu.

Novinka od Insomniac Games sa má na naše herné zariadenia pozrieť už dvadsiateho októbra 2023. Projekt bude exkluzívne dostupný na aktuálnych konzolách PlayStation 5. Zrejme sa však o pár rokov pozrie aj na osobné počítače, kde táto séria už odštartovala. Budete venovať svoju pozornosť jednému z najväčších počinov tejto jesene? Prípadne vás už obdobné žánrové záležitosti viac-menej unavujú? Určite nám dajte vedieť prostredníctvom komentárov.

Komentuj!