Register

A password will be e-mailed to you.

Bizarných projektov vyjde v priebehu daného kalendárneho obdobia naozaj mnoho, priam až neúrekom. Medzi takéto tituly sa radí aj Nour, ktorý vám umožní hrať sa s jedlom. A to doslova. Herná novinka sa pripomína príjemným launch trailerom. Čo nám prezrádza?

V podstate nič, čo by sme už predtým nevideli či nevedeli. Autori stále lákajú na nadmieru atraktívne zábery na jedlo, jeho zväčšovanie i kopenie na seba. A to bude dosť pravdepodobne podstata tejto oddychovej záležitosti. Príbeh ani nejaké úrovne by ste očakávať nemali. Pokiaľ vás ale ten či onen boss v ľubovoľnom titule rozčúlil do nepríčetnosti, práve tu by ste mohli nájsť veľmi príjemný relax, ktorý zaženie akékoľvek negatívne emócie prameniace z nevysloviteľného hnevu.

Nour: Play With Your Food práve vyšlo a môžete si ho zakúpiť na konzolách PlayStation 5, PlayStation 4 i osobných počítačoch. Projekt je ponúkaný za príjemnú cenovku 13,99 €, čo opätovne naznačuje, že nejde o obrovskú hru, ktorá by mala ambíciu konkurovať tomu najlepšiemu, čo počas terajšieho kalendárneho roka vyšlo.

Vyskúšate túto vizuálne podmanivú záležitosť alebo už obdobné bizarnosti až tak aktívne nevyhľadávate? A, hlavne, myslíte si, že i takto špecifický projekt má šancu na istý úspech? Pokojne sa podeľte o svoje názory prostredníctvom dostupnej komentárovej sekcie.

Komentuj!

O autorovi

Veľký fanúšik hier, ktorý si dokáže rovnako užiť temnú adventúru ako aj futuristické FPS. Hry hrávam v podstate od malička a asi aj preto som si k nim vybudoval veľký vzťah a stali sa aj mojou najväčšou vášňou. Okrem hier samozrejme obľubujem filmy a miestami si prečítam dobrú knihu. No hry budú mať v mojom srdci vždy najväčšie miesto.

Súvisiace príspevky