Register

A password will be e-mailed to you.

Už nejakú dobu sme vedeli, že vydavateľstvo Team17 nám po troch rokoch prinesie pokračovanie úspešného projektu s názvom Moving Out. Počin mal niesť identický názov, akurát k nemu bola prilepená číslovka. Aktuálne na seba zábavný titul upozorňuje formou launch traileru a zároveň pripomína, že si túto záležitosť viete zakúpiť i zahrať na vybraných platformách.

Už to naznačuje názov, no v Moving Out sa stanete sťahovacím špecialistom tých najprofesionálnejších kvalít. Projekt je veľmi podobný kuchárskej záležitosti (nadmieru populárnej), ktorá je známa ako Overcooked. Akurát sa teda v tomto prípade neocitne v zaplnených reštauráciách, ale v bytoch či domoch, ktoré urgentne musíte zbaviť všetkého nábytku.

Koncepcia hrateľnosti je, samozrejme, jednoduchá. Autori ale gameplay jadro ozvláštňujú o rôzne prekážky či logické rébusy, s ktorými sa musíte pod časovým presom vyrovnať. V praxi to znamená, že ak sa do tejto virtuálnej hry pustíte v sprievode vašich známych, môžeme vám takmer garantovať, že k hádke skôr či neskôr dôjde. Aj v tom však spočíva čaro obdobne orientovaných titulov.

Moving Out 2 je od pätnásteho augusta dostupné na osobných počítačoch a konzolách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X i Nintendo Switch. Dáte tomuto dynamickému projektu šancu alebo vás obdobné záležitosti príliš nelákajú? Pokojne sa podeľte o svoje názory prostredníctvom dostupných komentárov.

Komentuj!