Register

A password will be e-mailed to you.

Už budúci mesiac, konkrétne 20. júla, sa do kín prirúti film Barbie, v ktorom si hlavné úlohy strihli Margot Robbie (Barbie) a Ryan Gosling (Ken). Pôjde o vôbec prvý hraný pokus priviesť legendárnu bábiku od spoločnosti Mattel na strieborné plátna. Strelená komédia má potenciál stať sa zábavným bizárom, no keďže rozpočet nebol práve najnižší, je nutné robiť reklamu kade-tade. A tak sa Warner Bros. Prictures spojili s Microsoftom, respektíve Xboxom.

Vďaka tejto kolaborácii do populárnej a mimoriadne kvalitnej hry Forza Horizon 5 dorazili vozidlá titulných postáv z filmu, navyše sú k dispozícii úplne zadarmo. Stačí priamo v hre navštíviť centrum správ a následne získate ako Chevrolet Corvette z roku 1956 patriaci Barbie, tak aj Kenov Hummer Pickup z roku 2022.

Ak by to pre vás predsa len bolo málo, od 10. júla budete mať možnosť získať tematicky ladený Xbox Series S, no aj špeciálne kryty na ovládač SCUF Instinct Custom Controller. Fanúšikovia budú môcť tieto ceny vyhrať na @Xbox a Microsoft Rewards, takže ak medzi nich patríte, nezabudnite v júli skúsiť šťastie.

Zdroje: Xbox Twitter, Xbox Wire

Komentuj!