Register

A password will be e-mailed to you.

Insomniac Games síce počas Summer Game Festu neukázali žiadne nové zábery z pripravovaného a veľmi očakávaného pokračovania Marvel’s Spider-Man, no prezradili, kedy si budeme môcť toto dobrodružstvo mieriace na PlayStation 5 zahrať. Stane sa tak 20. októbra, pričom viac noviniek o hre dostaneme neskôr. Tým však novinky o Marvel’s Spider-Man 2 neskončili.

Spolu s dátumom vydania bol odprezentovaný aj oficiálny boxart, ktorý nadväzuje na predošlé hry. Výrazné červené pozadie, tento raz s oboma pavúčími mužmi, no už na obrázku je vidno, že na Peter bude mať čo dočinenia so symbiontom Venomom. Ten v hre, ako už naznačil starší oznamovací trailer, bude prítomný aj v klasickej podobe, no nepôjde o Eddieho Brocka, najznámejšieho hostiteľa mimozemského organizmu, ale niekoho iného. Hra by mala ponúknuť dvojnásobnú rozlohu oproti predchodcom, keďže okrem Manhattanu sa pozrieme aj do Queensu a Brooklynu, no to nie je novinka zo včerajšej akcie.

Po akcii sa na PlayStation.Blog objavili ďalšie informácie, najmä teda jednotlivé edície hry a dátum, kedy budú spustené predobjednávky. Pokiaľ Insomniac Games veríte a túžite si titul čo najskôr predobjednať, poznačte si dátum 16. jún o 10:00 hodine miestneho času, vtedy sa predobjednávky spustia. Pokiaľ tak učiníte, budete mať nárok na nasledovné bonusy.

Oznámené boli aj ceny jednotlivých edícií a ich obsah. Štandardná edícia Marvel’s Spider-Man 2 vás vyjde 79.99€ a ponúkne iba samotnú hru, prípadne zmienené predobjednávkové bonusy. Nad základnou edíciou bude Digital Deluxe edícia, ktorá vás v prípade záujmu vyjde o 10€ viac, takže na 89.99€. Tá bude obsahovať bude hru, všetky predobjednávkové bonusy, ako aj 10 unikátnych oblekov (5 pre Petra, 5 pre Milesa), ďalšie rámčeky a nálepky do režimu Photo Mode a ďalšie 2 skillpointy.

Pre najväčších fanúšikov a zberateľov bude k dispozícii Collector’s Edition, no tá ukrojí z vašich úspor 249.99€. Zberateľská edícia bude obsahovať poukaz na digitálnu Deluxe edíciu, ako aj Steelbook (ak je v balení steelbook, mohol by byť prítomný aj Blu-ray, no nie?) a vysokokvalitnú 19-palcovú sošku, na ktorej obaja Spider-Manovia bojujú s Venomom. Na PlayStation.Blog sa zatiaľ hovorí oba o dostupnosti cez obchod PlayStation Direct, ktorý u nás dostupný nie je, no, pravdepodobne, budú nejaké kusy v predaji aj cez naše najznámejšie obchody.

Na samotný záver ešte prikladáme 2 nové concept arty, ktoré ukazujú súboj s Kravenom a Venomom, no tým nálož noviniek o Marvel’s Spider-Man 2 nateraz končí.

Zdroje: Summer Game Fest, PlayStation.Blog

Komentuj!