Register

A password will be e-mailed to you.

Nový príbeh Cala Kestisa je už dostupný k zakúpeniu a to je dôvod prečo naň tvorcovia upozorňujú prostredníctvom marketingových ukážok či iných kratších prezentácií. Tá najaktuálnejšia ukazuje mladého rytiera Jedi vedľa legendárneho Lukea Skywalkera.

Primárne možno hovoriť o komickom traileri, ktorí poteší hlavne znalcov i milovníkov pôvodných snímok vychádzajúcich z hlavy kinematografického vizionára Gerogea Lucasa. Bok po boku sa nám predstaví Mark Hamill i Cameron Monaghan, pričom spoločne nás pobavia niekoľkými scénami odhaľujúcimi zákulisie tvorby velebného akčného RPG. Samozrejme, trailer musíte vnímať s istou dávkou odstupu, keďže má najmä pobaviť.

Keďže sa Survivor už dočkal hodnotení od kritikov zo sveta, môžeme prezradiť, že sa hráči môžu pripraviť na veľkolepé dobrodružstvo, ktoré v každom ohľade inovuje (optikou dvojky) komorne pôsobiacu prvotinu. Súboje sú ešte adrenalínovejšie a preveria vaše reflexy i schopnosť prispôsobovať sa odlišným oponentom. Tých je rozhodne nemálo, pričom tvorcovia z Respawn Entertainment využívajú pestrú paletu univerza Star Wars, čo dopomáha rozmanitosti.

Do toho sa aj príbehové cestičky rozvetvujú do pomerne zaujímavých vyústení, ktoré nejedného fanúšika prekvapia či rovno nadchnú. Pokiaľ teda stále váhate, môžete zahodiť akýkoľvek ostych či obavy prameniace z neistých kvalít sequelu. Na úplný záver upozorňujeme, že naša recenzia tejto záležitosti je v príprave a dočkáte sa jej už čoskoro.

Komentuj!