Register

A password will be e-mailed to you.

Sony oznámila, akú trojicu hier dostanú predplatitelia PS Plus už od základného Essential variantu počas apríla. Okrem úplnej novinky dostaneme skvelú skákačku a minuloročné ručne kreslené akčné RPG, v ktorom sa násilím nešetrí.

Meet Your Maker | PS4, PS5

Meet Your Maker je postapokalyptická hra z pohľadu prvej osoby, v ktorej každú úroveň navrhujú hráči. Prepínajte sa medzi úlohami, keď vytvárate zákerné stanovištia plné pascí a strážcov, potom sa pripravte na metodický rýchly boj pri nájazdoch na výtvory iných hráčov a získajte výhodu výberom správnej výzbroje (boj zblízka, streľba z diaľky, obrana), perkov a spotrebného materiálu, ktoré zodpovedajú vašej výzve alebo hernému štýlu. Spojte svoju kreativitu a budujte s kamarátom alebo spojte svoje sily a prepadnite základne nepriateľov ako dvojčlenný tím.

Sackboy: A Big Adventure | PS4, PS5

Sackboy, ikonický hrdina PlayStationu sa vrátil pri vydaní PlayStation 5 s obrovským, zábavným a šialeným 3D multiplayerovým plošinovkovým dobrodružstvom v hre Sackboy: A Big Adventure. Vydajte sa sólo na epické preteky s časom plné nebezpečenstva a ohrození alebo si užite lokálnu či online párty hru a vytvorte tímy dvoch až štyroch dobrodruhov, ktorí budú spoločne zdolávať rôzne úlohy, vrátane neprehliadnuteľných kooperatívnych úrovní.

Tails of Iron | PS4, PS5

Tails of Iron sa odohráva v pochmúrnej krajine sužovanej vojnou. Ručne kreslená RPG akcia s krutými a násilnými súbojmi vás v úlohe Redgiho, dediča krysieho trónu, postaví do úlohy obnoviť svoje rozvrátené kráľovstvo vyhnaním nemilosrdného žabieho klanu a jeho krutého vodcu Greenwarta. Pri objavovaní klamlivo očarujúceho sveta sa stretnete s množstvom jedinečných spoločníkov, ktorí sú pripravení pomôcť vám na vaše výprave. A budete potrebovať všetku pomoc, ktorú môžete dostať, či už to budú nové recepty na jedlo alebo návody na ukovanie smrtiacich zbraní a účinnejších brnení.

Pokiaľ ste si ešte neaktivovali marcové tituly – Battlefield 2042, Minecraft Dungeons a Code Vein, urobte tak najneskôr do 3. apríla, nech o ne následne neprídete. Ak by ste mali záujem o kratšie zhrnutie všetkých hier v jednom videu spolu s ukážkou, môžete sa pozrieť na video od PlayStationu Česko.

A aby toho nebolo málo, PlayStation na svojom Spotify účte pripravuje takzvaný PlayStation Plus Playlist, ktorý prináša titulné skladby a ikonické piesne z hier zaradených do predplatného, takže ak máte chuť spríjemniť si deň alebo hranie dobrou hudbou, môžete skúsiť tento playlist, ktorý sa, mimochodom, neustále rozrastá.

Zdroje: PlayStation.Blog, YouTube PlayStation Česko

Komentuj!