Register

A password will be e-mailed to you.

Áno, s príchodom novej konzolovej generácie sme sa dočkali aj pomerne pravidelného odomykania šesťdesiatich snímok za sekundu pre tituly, ktoré sa po prvýkrát na našich herných obrazovkách objavili pred niekoľkými rokmi. Najnovším takýmto prírastkom je piaty ďaleký plač.

Táto dynamická open world akcia k nám dorazila ešte v roku 2018, pričom si môžete pamätať i našu dobovú recenziu, ktorá ďalšiu iteráciu známej série videla v pomerne pozitívnom svetle. Piaty diel sa stal najrýchlejšie predávaným v histórii tejto značky a aj celosvetový verdikt bol viac než pozitívny (hoci nie bezvýhradne).

Je teda logické, že francúzsky Ubisoft postupne inovuje staršie (nadmieru úspešné) projekty a na aktuálnych konzolách sprístupňuje tak potrebných 60 FPS. Pri tejto príležitosti zahraničný portál IGN zverejnil takmer dvadsať minút trvajúce video, ktoré zachytáva inovovaný gameplay. Ide primárne o úvod hry a je trochu škoda, že nám neboli sprostredkované akčné zábery z neskorších a podstatne väčších prestreliek, no minimálne si viete urobiť obrázok ako plynulo projekt pobeží a čo od neho čakať.

Update je pre vlastníkov pôvodných edícií dostupný úplne zdarma, takže ak ste už dlhšiu dobu váhali nad návštevou americkej Montany (a patríte medzi konzolových používateľov), aktuálne máte ideálnu príležitosť. Lepšieho zážitku sa na takýchto platformách v najbližšej dobe dočkáte iba ťažko (ak vôbec).

Komentuj!