Register

A password will be e-mailed to you.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Sony s vydaním ich aktuálnej konzoly na hranie s pomenovaním PlayStation 5 prišlo na presýtený trh s naozaj kvalitným sprievodným zariadením. Či už ide o fantastický ovládač DualSense, aktuálny VR headset, prípadne slúchadlá PULSE 3D. Práve posledné zmienené aktuálne východná korporácia ukazuje v pol minútovom videu.

Nejde o nič komplikované ani prehnane sofistikované. Zverejnené video sa nesnaží ísť nijakým spôsobom do komplexnej hĺbky a vlastne iba niekoľkými marketingovými frázami tvrdí, že PULSE 3D vedia ponúknuť prvotriedny zvukový zážitok (čo naozaj dokážu, akurát stále musíte brať v úvahu cenovku sto eur, ktorá vám zákonite nezaistí bezkonkurenčnú hudbu a ruchy).

Každopádne, pokiaľ máte chuť nalákať sa práve na tento headset a v krátkosti zistiť akými funkciami oplýva, vyššie pripojené video je určené práve pre vás. Sony zvolilo i niekoľko sprievodných titulov, ktoré slúžia na ilustračné účely, pričom v rámci kratučkých segmentov sa objavuje posledný God of War, nechválne známy Fortnite a v neposlednej rade i prepadák menom The Callisto Protocol, ktorý bol doslova zvalcovaný remakom Dead Space.

Plánujete tieto slúchadlá kúpiť alebo ich už vlastníte? Ak teda disponujete skúsenosťami z hrania, čo na PULSE 3D hovoríte? Stoja za to? Pokojne sa podeľte o svoje príbehy, názory a domnienky prostredníctvom dostupnej komentárovej sekcie.

Komentuj!