Register

A password will be e-mailed to you.

Britské štúdio Ninja Theory začalo zverejňovať video denníky, zameriavajúce sa na proces vývoja očakávanej akčnej adventúry Senua’s Saga: Hellblade 2. V prvom, takmer deväťminútovom denníku sa spoločne s nimi pozrieme na Island.

Vývojári predvádzajú, ako cestovali po celom ostrovnom štáte Island a počas 11 dní nakrúcali sériu scén, aby vytvorili hodnoverný herný svet. Vo videu vidíme snímanie terénu a následné spracovanie výsledného materiálu. Ninja Theory chcú vytvoriť čo najrealistickejší zážitok, pričom chceli hráčom priblížiť atmosféru Islandu. Zašli naozaj do detailov a okrem iného sa zaoberajú aj takými podrobnosťami ako je to, kam padá vtáčí trus v závislosti od terénu. Vývojári si pochvaľujú aj fakt, že Ninja Theory patrí už pod Microsoft a vďaka ich podpore a peniazom si vývojári môžu dovoliť oveľa viac, než v prvom diely. Koncom minulého roka celá hra prešla dôležitým míľnikom vo vývoji; skončilo snímanie pohybu.

Titul Senua’s Saga: Hellblade 2 však stále nemá stanovený dátum vydania, avšak je potvrdené, že sa ho dočkáme na konzolách Xbox série X/S a PC. K dispozícii bude aj v rámci predplatného Game Pass.

Komentuj!