Register

A password will be e-mailed to you.

Dnes je ten deň, kedy štartuje PS VR2 od spoločnosti Sony. Mnohí z vás sa nepochybne dostanú k tomuto atraktívnemu kusu hernej technológie a začnete sa následne púšťať do nových projektov určených pre tento headset. Ak teda patríte medzi vlastníkov raritného zariadenia, zrejme vás bude zaujímať projekt s názvom Swordsman VR.

Názov hovorí za všetko. V tejto hre budete môcť vziať do ruky meč a rozdať si to s protivníkmi zoči voči. Ide pritom primárne o bizarnú arkádu, ktorá síce má prvky autentickosti, k skutočnému realizmu a šermu má, pochopiteľne, ďaleko. Každopádne, projekt sa v minulosti dostal i na predchádzajúcu VR generáciu už zmienenej japonskej firmy, dokonca si ho vyskúšali i majitelia osobných počítačov. Nikdy pritom nešlo o bezchybný hit, ktorý by zážitok z obdobného hrania posunul na úplne novú úroveň.

Fanúšikovia zábavných bojov si však prídu na svoje a dostanú arénový zážitok s dynamickými stretmi i zapamätateľnými úrovňami. Súčasne, nová technológia umožní ešte intenzívnejšie prežitie bojovania ako predtým, takže v prípade, že ste hľadali niečo podobné, smelo sa do Swordsman VR pustite. S najväčšou pravdepodobnosťou ľutovať nebudete. Na záver ešte môžeme dodať, že titul disponuje takzvaným free upgradom. Takže ak náhodou vlastníte verziou pre PlayStation VR (iná sa zatiaľ kúpiť nedá), automaticky sa dostávate i k tej aktuálnej. Cenovka je pritom stanovená na 16,99 €.

Komentuj!