Register

A password will be e-mailed to you.

Nová herná generácia tu s nami bude už takmer tri roky, plnohodnotne sa ale podľa všetkého predaje spustia až práve teraz. Nedostatok komponentov totiž spôsobil, že sa platforma Sony (a mnoho ďalšej techniky) stala skutočne raritným tovarom, o ktorý sa nejeden herný fanúšik v obchode pobil. Týmto časom ale zrejme definitívne odzvonilo.

Japonská firma do éteru vypustila krátku ukážku, ktorá hráčov pozýva, aby upgradovali svoju starú platformu a získali tú aktuálnu. A v prípade, že by stále pretrvával problém s komponentami, len ťažko by Sony chcelo, aby ľudia ich konzolu nakupovali.

Každopádne, nepochybne to znamená i fakt, že štvrtý PlayStation pomaly, no isto pôjde do starého železa a na zaslúžený odpočinok. Koniec koncov, čochvíľa tu bude s nami už jednu celú dekádu a to je vo svete, v ktorom technológie dospievajú rýchlejšie než čokoľvek iné, naozaj fantastický výkon. Dúfajme preto, že práve teraz štartuje plnohodnotný next-gen, ktorý ešte prinesie kvantum absolútne zásadných herných zážitkov a revolúcií.

Komentuj!