Register

A password will be e-mailed to you.

Už tradične vám na začiatku týždňa prinášame prostredníctvom služby SteamDB prehľad najúspešnejších hier v službe Steam za uplynulý týždeň, ktorý skončil 15. januára 2023.

Na čele rebríčka je samozrejme stále veľmi populárna Steam Deck, avšak pozornosť si teraz zaslúži hlavne druhé miesto, ktoré obsadilo akčné RPG Hogwarts Legacy. Táto, ešte len pripravovaná nová videohra zo sveta Harryho Pottera sa stala najzárobkovejším titulom v službe Steam za posledný týždeň. Keďže vychádza až 10. februára, všetky tieto predaje pochádzajú výhradne z predobjednávok.

Tretiu a piatu pozíciu obsadili tradiční zástupcovia: teda Call of Duty: Modern Warfare II a Elden Ring. Medzi tieto dva významné tituly minulého roka sa podarilo vtesnať survival hre Raft, ktorej nepochybne pomohlo víťazstvo v súťaži Steam Awards v kategórii najlepší titul hraný s priateľmi.

Za zmienku stojí pozoruhodne dobré umiestenie nového JRPG One Piece Odyssey na šiestom mieste a deviata pozícia High on Life, pripomínajúca, že tento humorný počin je stále populárny. Prvú desiatku uzatvára indie zombie survival s názvom Project Zomboid.

Komentuj!