Register

A password will be e-mailed to you.

Dánski vývojári z IO Interactive, ktorí majú na starosti aj nového herného Jamesa Bonda, chystajú veľké zmeny v rámci svojej populánej série Hitman. Od 26. januára 2023 už totiž samostatný prvý a druhý diel nikde nezakúpite a tá tretia dostane názov Hitman: World of Assassination.

V rámci nej sa budete môcť dostať pomocou už fungujúceho Access Passu aj k prvým dvom dielom. Celkovo už budú v predaji dostupné len dve varianty. To prvou bude Hitman: World of Assassination zahŕňajúci Hitman 1 GOTY Access Pass, Hitman 2 Standard Access Pass a Hitman 3. Druhou bude zase Hitman: World of Assassination Deluxe Pack obsahujúci Hitman 2 Expansion Access Pass, Hitman 3 Seven Deadly Sins Collection a Hitman3 Deluxe Pack. Za základný balík hier zaplatíte približne 70 dolárov, kým za Deluxe Pack iba 30.

Vývojári pristúpili k tejto zmene i z toho dôvodu, že orientovať sa v systéme ich DLC bolo postupom času čoraz náročnejšie a k niektorým balíčkom ste sa nemuseli dostať bez zakúpenia obsahu, ktorý už vlastníte. Jednoducho povedané, svojim biznis modelom spôsobili viac škody ako úžitku a toto riešenie je jediným možným východiskom. Výhodou je i to, že na Steame nebudete musieť platiť za kompletný Deluxe balík, ale iba za DLC, ktoré ešte nemáte v svojej hernej knižnici. Tie, ktoré vlastníte, sa vám z celkovej ceny odpočítajú.

Komentuj!