Register

A password will be e-mailed to you.

Ešte pred Vianocami sme vás informovali o leaku, ktorý prezradil januárové hry v predplatnom PlayStation Plus. Ako sa ukázalo, leaker billbil-kun mal opäť pravdu. Už 3. januára si tým pádom budeme môcť naše herné knižnice obohatiť o nasledovné hry.

Star Wars Jedi: Fallen Order | PS4, PS5

Pred vydaním pokračovania Star Wars Jedi: Survivor v marci zistite, ako začala cesta Cala Kestisa v tomto originálnom príbehu zo sveta Star Wars od Respawn Entertainment. Po udalostiach v Epizóde III: Pomsta Sithov a smrtiacom rozkaze 66 senátora Palpatina, ktorý mal zničiť rád Jediov a pripraviť cestu Impériu k vzostupu, ste posledným zostávajúcim padawanom Jedi a poslednou nádejou na prežitie.

Fallout 76 | PS4 

Dvadsaťpäť rokov po páde bômb sa vy a vaši kolegovia vynoríte do post-nukleárnej Ameriky v Reclamation Day roku 2102. Hrajte sólo alebo sa spojte pri objavovaní, hľadaní, stavaní a bojovaní s najväčšími hrozbami pustatiny. Preskúmajte rozľahlú oblasť zdevastovanú jadrovou vojnou v tomto multiplayerovom prírastku do značky Fallout.

Axiom Verge 2 | PS4, PS5 

Preskúmajte dva prepojené svety, ovládajte starodávne technológie a spochybňujte realitu v tomto pokračovaní exploratívnej skákačky, ktorá rozširuje vesmír o úplne nové postavy, schopnosti a prvky v hrateľnosti. Preskúmajte alternatívny svet podobný našej planéte, ktorý je plný trosiek starovekej, technologicky vyspelej civilizácie. Hacknite stroje, bojujte s príšerami a použite svoj diaľkový dron na vstup do Breachu, paralelnej no prepojenej reality, ktorá je plná vlastných nebezpečenstiev.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!