Register

A password will be e-mailed to you.

Titul SURV1V3 sa v plnohodnotnej verzii pozrel na osobné počítače ešte v priebehu minulého roka. VR záležitosť, v ktorej ako osamelý preživší, prípadne skupina bojovníkov so živými mŕtvymi, hráčov na Steame mimoriadne zaujala. Teraz však akčný počin s krvavým závanom hororu dorazil aj na konzoly PlayStation 4.

Nie sú to však veľké fanfáry. Projekt sa dočkal iba krátkeho traileru, ktorý hru nijak výrazne nepredstaví. Pozornosť si ale titul nepochybne zaslúži, pretože podľa hráčov ide o solídnu akciu v strašidelných kulisách, ktorá kombinuje survival (ako už názov prezrádza) prvky a odpaľovanie hláv všadeprítomných zombie pomocou všetkého možného i nemožného.

Pomyselnou červenou vlajkou však môže byť fakt, že titul vychádza na starú generáciu virtuálnej reality spoločnosti Sony. A to je v momente, kedy máme v podstate za rohom PSVR 2, mimoriadne kontraproduktívne. Dúfajme preto, že si SURV1V3 svojich fanúšikov nájde i na platforme PlayStation a o ambicióznych tvorcoch z Candymakers ešte budeme v budúcnosti počuť.

Komentuj!