Register

A password will be e-mailed to you.

Zima sa už rozbehla v plnom prúde, ostáva len pár dní do Vianoc a rok 2022 sa pomaly ale isto blíži ku svojmu veľkému finále. My si ale namiesto studeného vetra doprajeme trochu tepla domova a zosumarizujeme niekoľko zaujímavostí, ku ktorým počas minulého týždňa došlo. Poďme na to.

  • O Dune: Awakening sme po gamescom Opening Night Live veľké množstvo informácií nemali a nezmenil to ani vydaní pre-alpha teaser. Mohol by však potešiť fanúšikov filmového spracovania v réžii Denisa Villeneuvea svojim vizuálnym štýlom. Môžete si ho zhliadnuť sami, keď kliknete na tento link.
  • Budovateľská stratégia Cities: Skylines pripravili opäť nové DLC s názvom Financial District. Z názvu je zrejme jasné čo to znamená, no detaily si môžete prečítať v našom článku.
  • Sony vám opäť prináša tzv. Wrap. Máte tak možnosť vidieť koľko času ste sa venovali hraniu, ktorým titulom ste sa najviac venovali a rovnako aj získané trofeje. Ako to celé funguje zistíte, keď kliknete sem.
  • Poľské štúdio Bloober Team podľa dostupných informácií pracuje na úplne novom titule spolu s vydavateľom Private Division. O aký titul pôjde? Dozviete sa, keď využijete tento link.
  • Team Ninja prichádzajú s trailerom na ich najnovší Souls titul, ktorý nesie názov Wo Long: Fallen Dynasty. Titul prináša niekoľko zaujímavých elementov, mimo iné budú vaši oponenti disponovať aj vlastnou morálkou. Čo to všetko znamená? Dozviete sa, keď kliknete sem.
  • Amazon sa už v marci vyjadrili, že by mali záujem priniesť divákom seriál spracovaný podľa God of War. Zdá sa, že ich slová sa stávajú skutočnosťou a za projektom bude stáť niekoľko zaujímavých mien. Detaily vám prinášame v našom článku.
  • Remake Dead Space je oficiálne dokončený a čakať už na neho veľmi dlho nebudeme. Titul oficiálne obdržal GOLD status a tak nám už neostáva nič iné len sa tešiť a počkať. Ak ste zvedaví na oficiálny dátum vydania, využite tento link.
  • Ešte očakávanejším titulom je ale Marvel’s Spider-Man 2, kde sme sa dočkali potvrdenia priamo od vývojárov, že titulu sa budúci rok určite dočkáme a to exkluzívne pre Playstation 5. Hoci konkrétny dátum známy nie je, presnejšie informácie o vydaní sa dočítate v našom článku.
  • S príchodom filmových a seriálových adaptácií herných značiek ešte nekončíme. Prišla k nám informácia, že filmového spracovania sa dočká aj známa “strand game” Death Stranding. Aké sú plány spracovania? Dozviete sa, keď kliknete sem.
  • Dnešný sumár zakončíme správou o známom leakerovi nesúci meno “The Snitch”. Podľa dostupných správ sa rozhodol s leakovaním informácií skončiť. Čo ho k tomuto rozhodnutiu viedlo sa dozviete, keď kliknete na tento link.

Komentuj!