Register

A password will be e-mailed to you.

Len pred niekoľkými dňami štúdio Frontier Developments oznámilo novú aktualizáciu s číslom 1. 12 pre titul Planet Zoo, duchovného nástupcu legendárneho Zoo Tycoonu, avšak s komplexnejšími mechanikami. Keďže každému novému DLC spravidla predchádza veľká aktualizácia, ktorá okrem opráv chýb prináša aj nové herné prvky, všeobecne sa očakával aj nový obsah.

13. decembra 2022 bude vydané aj platené DLC s ôsmimi druhmi zvierat. Ide o takzvaný Animal Pack, obsahujúci viac druhov zvierat, ale bez stavebného motívu. Tentoraz sa zameriava na zvieratá z lúk a pasienkov z rôznych častí sveta. V sandboxovom režime bude k dispozícii takzvaný režim Diorama, ktorý vám umožní stavať diorámy. Vašej fantázii sa medze nekladú, takže vaša dioráma môže zahŕňať celý výbeh alebo iné prírodné a vybudované scenérie. Inšpiráciou pre tento nástroj bola tvorba jedného z členov komunity Planet Zoo.

Výrazného vylepšenia sa dočkajú tréneri, ktorí doteraz slúžili najmä na podávanie výkladu o zvieratách priamo vo výbehu alebo na zodpovedanie otázok zvedavých návštevníkov. Teraz však už budeme môcť pre nich naplánovať komplexné tematické trasy, v rámci ktorých si návštevníci vypočujú výklad o niekoľkých druhoch, ale aj o samotnej zoo a o tom, ako funguje jej infraštruktúra, alebo ako sa podieľa na potrebe ochrany zvierat vo voľnej prírode. Nechýba nový scenár v kampani, ktorý preverí našu schopnosť postarať sa o tieto nové druhy a opäť nás postaví pred zaujímavé nástrahy, ktoré musíme prekonať. Scenár sa bude odohrávať v prostredí Argentíny.

Aktualizácia 1. 12 a platený DLC balík budú k dispozícii na stiahnutie už 13. decembra.

Komentuj!