Register

A password will be e-mailed to you.

December je tu a sním aj posledná tohtoročná várka hier v rámci predplatného PlayStation Plus. A bez zbytočných rečí možno povedať, že sa je na čo tešiť.

Mass Effect Legendary Edition | PS4 

Kultovú vesmírnu RPG trilógiu pojednávajúcu o dobrodružstvách veliteľa Sheparda asi nie je nutné nejako zvlášť prestavovať. Mass Effect Legendary Edition prináša v jednom balíku tri kultové dobrodružstvá, plus viac ako 40 DLC z hier Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3, vrátane propagačných zbraní, brnení a balíčkov. To všetko v remastrovanej grafike optimalizovanej pre 4K Ultra HD aby si hráči mohli tieto tituly vychutnať v čo najlepšej a najkrajšej možnej podobe.

Biomutant | PS4, PS5 

V tomto post-apokalyptickom kung-fu bájkami inšpirovanom RPG v otvorenom svete plnom nápadov a bizarností budete miešať boj na blízko, streľbu a mutantské schopnosti. Mor totiž ničí krajinu a strom života krváca na smrť zo svojich koreňov. Iba na vás a vašich schopnostiach totiž bude záležať, či sa stanete záchrancom alebo svet privediete k ešte temnejšiemu osudu. Natívna verzia pre PS5 obsahuje natívnu podporu 4K s HDR a tri rôzne grafické režimy, takže ak máte konzolu aktuálnej generácie, určite dajte pozor na to, akú verziu si stiahnete.

Divine Knockout: Founder’s Edition | PS4, PS5

Na záver tu máme čerstvú novinku. Bojovka Divine Knockout: Founder’s Edition totiž vychádza 6. decembra, kedy bude sprístupnená i decembrová PS Plus ponuka. Vyberte si jedného z 10 hrateľných bohov, aby ste hádzali balvany ako Herkules alebo ovládali Mjolnir ako Thor. Zahrajte si s priateľmi 3v3 a preskúmajte rôzne herné režimy, alebo hrajte v tvrdých dueloch 1v1 a 2v2. Cieľom je oslabiť protivníka a vyhodiť ho z arény, čo budú fanúšikovia brawler bojoviek dobre poznať, i keď v tomto prípade je hra plne 3D.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!