Register

A password will be e-mailed to you.

Dnešný súhrn môžem pokojne začať so slovami, že Vianoce už máme skutočne predo dvermi. Na adventných vencoch sme zapálili prvú sviečku a november už čoskoro povie svoje posledné slovo. Ako to počas minulého týždňa vyzeralo vo svete hier? Všetko najdôležitejšie si zhrnieme v ďalšom súhrne.

  • Začneme správou, ktorá potešila asi všetkých, ktorí mali možnosť hrať tento akčný “klenot” z decembra 2011. Kontroverzný Postal III bol na Steame oficiálne stiahnutý z predaja. Ak ste zvedaví na oficiálne dôvody, využite tento link.
  • S blížiacim sa dátumom vydania prichádza nový trailer na pretekársky titul Need for Speed Unbound. Ten sa od svojich predchodcov výrazne odlišuje svojim umeleckým štýlom a odohráva sa vo fiktívnom meste inšpirovaným Chicagom. Ak ste zvedaví na najnovší trailer, stačí kliknúť sem.
  • Assassin’s Creed Valhalla predstavuje novú aktualizáciu, ktorá nesie názov: Last Chapter. Už z toho je zrejmé, že sa jedná o poslednú aktualizáciu, ktorá uzavrie celý príbeh. Ak si ho ale budete chcieť zahrať, je potrebné splniť niekoľko podstatných bodov. Všetko sa dočítate v našom článku.
  • Sci-fi adventúra z pohľadu prvej osoby The Invincible prichádza s novým trailerom. Regis III je podľa všetkého bezpečný pre život. Alebo? Pozrite sa sami s využitím nasledujúceho linku.
  • Dočkali sme sa výhercov v ankete Joystick Awards 2022. Ste zvedaví, komu sa podarilo uspieť? Kompletný zoznam nájdete tu.
  • Ak ste nezachytili informáciu, že Steam 22. novembra spustil jesenný výpredaj, máte ešte pár dní na to, aby ste si vychytili nejaké zaujímavé tituly v zľavách. Trvá do utorka 29. novembra 2022. Ak chete od nás nejaké tipy, kliknite sem, a vyberte si hru podľa vášho gusta.
  • Napriek nepríjemnostiam s technickými problémami môžu byť fanúšikovia hernej série Pokémon spokojní. Scarlet & Violet dosiahli rekordné tržby a to už za 3 dni od spustenia predaja. Ak ste zvedaví ako vyzerajú predaje, využite tento link.
  • No okrem Pokémon titulov sa s úspešnými predajmi môže pochváliť aj God of War Ragnarök, ktorý sa stal najpredávanejšou Playstation hrou v histórii. Ak ste zvedaví aké čísla sa podarilo hre dosiahnuť, stačí kliknúť sem.
  • Nepríjemná správa prišla pre všetkých hráčov titulu Deus Ex GO, ktorý si už od januára budúceho roku nebudú môcť tento titul zahrať. A to napriek tomu, že si ho legálne zakúpili. Čo sa presne stalo? Dozviete sa z nášho článku.
  • Dnešný súhrn zakončíme správou ohľadom Microsoftu, ktorí podľa renomovaného serveru Politicu čelia protimonopolnej žalobe od americkej Federal Trade Comission. Aké sú na to dôvody sa dozviete, keď kliknete sem.

Komentuj!