Register

A password will be e-mailed to you.

Vstúpili sme do záverečnej tretiny jedenásteho mesiaca a ako obvykle je potrebné si zhrnúť najväčšie zaujímavosti, ktorých sme boli počas uplynulých siedmich dní svedkami. O informácie rozhodne nebola núdza, poďme si to všetko nejako zosumarizovať.

  • Všetci, ktorí s napätím čakajú, kedy Baldur’s Gate 3 vystúpi z predbežného prístupu majú dôvod zbystriť pozornosť. Tvorcovia totiž ohlásili vydanie nového patchu číslo 9 a podľa dostupných informácií by sme sa mali čoskoro dozvedieť aj oficiálny dátum vydania. Pokiaľ chcete poznať ďalšie detaily, využite nasledujúci link.
  • Nový Mass Effect titul je zatiaľ síce ešte len v rannom štádiu, no aj tak sa fanúšikom podarilo krátko po vydaní nového teasera priniesť vskutku zaujímavé prekvapenie. O čo ide? Dozviete sa v našom článku.
  • Vydanie Evil West je už skoro na dosah rúk a tak si pre nás tvorcovia Flying Wild Hog pripravili požadované nároky pre hardware na PC, no rovnako aj detaily ohľadom chodu na konzolách. Detaily sa dočítate, keď kliknete sem.
  • Fanúšikov strategických titulov určite poteší správa, že najnovší herný počin od štúdia THQ Nordic dostal oficiálny dátum vydania. Knights of Honor II: Sovereign vyjde ešte tento rok. Presný dátum sa dočítate v našom článku.
  • Nominanti na The Game Awards 2022 boli oficiálne predstavení a máte tak možnosť hlasovať dokopy v 31 kategóriach spomedzi viacerých hier, štúdií, dabérov atď. Všetko potrebné sa dozviete, keď kliknete sem.
  • Slovenský logický FPS Artificial sa nám ukázal v novom traileri. Okrem toho však je dostupná na Steame aj demoverzia, ktorú si môžete vyskúšať. Ďalšie informácie sa dozviete z nášho článku.
  • Keď sme sa už tešili, že dlho avizovaný Dead Island sa dočkal oficiálneho dátumu vydania, naša radosť netrvala veľmi dlho. Hra bola opätovne odložená a boli sme informovaní o novom dátume vydania. Kedy sa teda hry konečne dočkáme? Dozviete sa, keď využijete tento link.
  • Očakávané Pokémon Scarlet & Violet sa dočkalo prvých recenzií. Často sa v nich však objavujú sťažnosti na zlý technický stav hry. O aké problémy ide? Dočítate sa v našom článku.
  • Nedávne vyjadrenie skladateľa Micka Gordona k situácii ohľadom soundtracku Doom Eternal sa po týždni dočkalo reakcie zo strany Bethesdy. Ako znie ich vyjadrenie? Dozviete sa, keď kliknete sem.
  • Tohtotýždenný súhrn uzavrieme ešte smutnou správou pre všetkých fanúšikov série Power Rangers. Vo veku 49 rokov zomrel Jason David Frank, predstaviteľ populárneho Tommyho Olivera, bez ktorého by si mnohí nevedeli populárnu sériu vôbec predstaviť. Ešte raz vyjadrujeme úprimnú sústrasť všetkým jeho najbližším.

Komentuj!