Register

A password will be e-mailed to you.

Čas nezastavíme a tak sme sa úspešne ocitli už v strede novembra. A spolu s tým tu máme opäť aj prehľad najzaujímavejších a najdôležitejších udalostí z herného sveta. Nenaťahujme teda viac čas, poďme rovno na to.

  • Hneď v úvode týždňa sme sa dočkali zaujímavej informácie, že dlho očakávané Diablo IV by už mohlo uzrieť svetlo sveta v apríli budúceho roku. Presný dátum zatiaľ nie je známy, no mal by byť čoskoro oznámený. Všetky detaily si nájdete, keď kliknete sem.
  • Do vydania akčného Evil West zostáva už len niečo vyše týždňa a tvorcovia pri tejto príležitosti priniesli ďalší trailer, v ktorom ukazujú aj kooperačný mód. Na jeho zhliadnutie stačí využiť tento link
  • KeokeN Interactive pridali do svojho vývojárskeho denníčka nový zápis ohľadom ich pripravovaného titulu Deliver Us Mars. Témou sú primárne rodinné záležitosti. Pokiaľ chcete vedieť viac, stačí kliknúť na priložený link.
  • A Plague Tale: Requiem sa dočkal novej aktualizácie 1.03, ktorá pridáva kompatibilitu so Steam Deckom. Rovnako to však prináša ešte aj niekoľko ďalších úprav. Všetky detaily nájdete v našom článku.
  • Fanúšikovia hernej série Dragon Age sa už čoskoro môžu tešiť na seriálovú adaptáciu od Netflixu. Nesie podtitul Absolution a dočkala sa prvého traileru aj s dátumom vydania. Všetko dôležité sa dozviete, keď kliknete sem.
  • Pokračujeme ďalej s veľmi smutnou správou. Dňa 10. novembra vo 66 rokov zomrel na rakovinu najpopulárnejší dabingový herec v role Batmana Kevin Conroy. Na videohernej scéne ho daboval od roku 1994 pričom jeho posledným projektom sa stal tohtoročný Multiversus. Jeho prítomnosť bude animovanému DC univerzu a rovnako aj tomu hernému veľmi chýbať.
  • Seriál The Cuphead Show! podľa známej hry sa svojej premiéry dočkal síce len tento rok, no už čoskoro sa dočká svojej tretej série. Ak využijete priložený link, dozviete sa dátum vydania a budete si môcť pozrieť aj najnovší trailer.
  • Snáď sa už po všetkých odkladoch vo februári budúci rok naozaj budeme môcť pozrieť na Rokfort. Čaká nás ešte pár mesiacov, no vývojári nám spríjemnili čakanie obrovskou ukážkou hrateľnosti, ktorá trvá až 46 minút. Ak ste na ňu zvedaví, využite tento link.
  • Hoci od roku 2019 Uzavrel Ubisoft exkluzívnu zmluvu s Epic Games na vydávanie svojich titulov, vyzerá to tak, že by sa čoskoro mohli Ubisoft tituly vrátiť opätovne na platformu Steam. Z čoho tieto náznaky plynú? Dozviete sa, keď kliknete sem.
  • A na záver ešte pripájame informácie ohľadom pripravovaného PC Gaming Show 2023 preview. Už 17. novembra o 20:00 budeme mať možnosť sledovať priamy prenos celej show na Youtube a Twitch. Všetky detaily nájdete, keď využijete priložený link.

Komentuj!