Register

A password will be e-mailed to you.

Súčasné kalendárne obdobie nám prinieslo i návrat známej postavičky s menom Kirby. Sympatický hrdina predviedol veľký 3D comeback v podobe akčnej adventúry, ktorá (minimálne z pohľadu žánru) patrí medzi to najlepšie, čo sa tento rok urodilo. A hráči to náležite ocenili.

Doposiaľ bol podľa dostupných údajov najlepšie predávanou hrou z tejto série titul zvaný Kirby’s Dream Land. Ak by sme mali hovoriť o konkrétnych čísla, údajne sa milej skákačky predalo 5,13 milióna, čo je výborný výsledok. Počas prvých šiestich mesiacov sa dobrodružstva s podtitulom Forgotten Land predalo 2,61 milióna. Čas ale predsa len nestojí a očividne ani predaje aktuálneho príbehu s ružovým Kirbym v hlavnej úlohe.

Podľa aktuálnych správ (ktoré ešte nie sú potvrdené na sto percent) Forgotten Land zaujal 5,27 milióna hráčov, pričom tento počet si hru aj zakúpil. Stal sa tak najpredávanejšou časťou zo série a snáď to bude znamenať, že v budúcnosti sa dočkáme viacerých, obdobne kvalitných, iterácií. Na záver dávame do pozornosti našu recenziu.

Komentuj!