Register

A password will be e-mailed to you.

Najnovšie herné dobrodružstvo ikonického ježka Sonica zbieralo pred vydaním od fanúšikov i novinárov rozporuplné reakcie, pričom najmä zo strany fanúšikov bolo počuť názory, aby sa hra odložila, pretože potrebuje viac času vo vývoji. Sega a Sonic Team to zamietli s tým, že hra vyjde podľa plánov, pričom Sega mieri s týmto počinom na vysoké známky v recenziách, čo s ohlasmi vôbec nekorešpondovalo.

Nakoľko hra už zajtra vstúpi do predaja a dostane sa medzi hráčov, prichádzajú k nám prvé hodnotenia zo zahraničia, ktoré vôbec nevyzerajú zle. Samozrejme, hodnotenia sa po stupnici pohybujú na takmer všetkých miestach, no dalo by sa povedať, že z globálneho pohľadu Sonic Frontiers dokázal odborných kritikov zabaviť a ponúknuť im dobrodružstvo, pri ktorom strávili niekoľko príjemných herných seáns.

Ak sa pozrieme na konkrétne čísla, najhoršie skóre udelil web Digital Trends, kde si hra odniesla skóre 1/5, no a o trochu lepšie dopadla na weboch GamesRadar+ a GamesHub, kde bolo udelené skóre 2 hviezdičky z 5. Väčšina hodnotení sa však pohybuje okolo 80%, no padli vyššie známky. Kvôli nízkym známkam v spomínaných recenziách plus niekoľkých priemerných hodnoteniach sa na agregátoroch OpenCritic a metacritic hodnotenia spriemerovali na 73% v prípade PlayStation verzie, nakoľko to vyzerá, že iná platforma k recenzovaniu ani poskytnutá nebola. Pokiaľ by vás zaujímali konkrétne čísla, tie sú nasledovné:

Zdroje: OpenCritic, metacritic

Komentuj!