Register

A password will be e-mailed to you.

Valve sa od budúceho roka rozhodlo zmeniť poradie svojich štyroch hlavných sezónnych výpredajov v službe Steam a dnes oznámilo tri veľké výpredaje vrátane ich dátumov.

V roku 2023 nahradí nový jarný výpredaj tradičné zľavy nazvané Lunárny nový rok. Valve to odôvodnilo tým, že Lunárny výpredaj bol príliš blízko sa k decembrovému vianočnému výpredaju.

Komunita vývojárov a vydavateľov nás už nejaký čas žiadala o jarný výpredaj a musíme sa zhodnúť, že to bude vítaná zmena, ktorá zabezpečí väčší odstup medzi sezónnymi výpredajmi a poskytne ďalšie príležitosti na zľavy počas celého roka” vysvetľuje svoje rozhodnutie Valve, ktoré opisuje jarný výpredaj ako každý iný sezónny výpredaj. V rámci jarného výpredaja sa zmení aj celá domovská stránka obchodu a hlavné zľavy budú zvýraznené.

Sezónne výpredaje sa stali tradíciou služby Steam a zakaždým prilákajú veľké množstvo zákazníkov, ktorí nakupujú hry s výraznými zľavami a obohacujú tak svoje digitálne knižnice. Nové termíny prichádzajúcich sezónnych výpredajov v službe Steam sú teda nasledovné:

  • Jesenný predaj: od 22. novembra do 29. novembra
  • Vianočný výpredaj: od 22. decembra do 5. januára
  • Jarný výpredaj: od 16. marca do 23. marca

Komentuj!