Register

A password will be e-mailed to you.

Trailer k zatiaľ tajomnej hre, ktorú EA predtým opísala ako „ďalšiu skvelú loveckú hru“, bude zverejnený túto stredu, 28. septembra o 16:00 hodine nášho času. Pôjde naozaj o dôstojnú konkurenciu série Monster Hunter od Capcomu?

Je pre nás cťou byť partnerom EA Originals a mať podporu tímu s takými neuveriteľnými výsledkami vo vydávaní prelomových nových hier,“ povedal o projekte Yosuke Hayashi, výkonný viceprezident Koei Tecmo. Ak vás zmiatlo, že v nadpise je spomínané štúdio Omega Force a teraz o projekte hovorí viceprezident Koei Tecmo, tak Omega Force je divizía v rámci Koei Tecmo.

Vývojári majú na svojom konte série ako Dynasty Warriors, Samurai Warriors, Warriors Orochi, One Piece: Pirate Warriors, Hyrule Warriors, Fire Emblem Warriors, alebo projekty ako Persona 5 Strikers, takže ide o naozaj skúsený tím, ktorý by mohol priniesť zaujímavú alternatívu k sérii Monster Hunter. Múdrejší však budeme až v stredu, 28. septembra, kedy popoludní dôjde na odhalenie Wild Hearts prostredníctvom traileru a pravdepodobne sa dozvieme aj nejaké konkrétne informácie.

Zdroje: VGC, Twitter

Komentuj!