Register

A password will be e-mailed to you.

Po týždni sa opäť hlásime. Pozorne sme sledovali všetko čo sa okolo nás dialo a o tie najväčšie bomby z minulého týždňa sa s vami opäť podelíme. A kým jeden oslavoval okrúhle narodeniny, niekto druhý moc dôvodov na oslavu nemal. Poďme to teda nejako zhrnúť.

  • Začneme teda vývojom kauzy “GTA VI leak”. Dočkali sme sa vyjadrenia od Rockstaru, ktorí nás ubezpečili, že napriek celej situácii práca na hre pokračuje ďalej podľa plánov. Celé vyjadrenie si môžete prečítať tu. O štyri dni neskôr však vyšla informácia o tom, že údajný hacker bol zatknutý a zdá sa, že toho mal na rováši ešte oveľa viac. Kradnúť sa očividne nevypláca. Celú správu nájdete pod týmto odkazom.
  • Od GTA VI sa teraz presuňme k adventúre Return to Monkey Island, ktorá sa dočkala svojich prvých recenzií. Udržala si hra kvalitatívnu úroveň svojich predchodcov? Dočítate sa v našom článku.
  • Ostávajú ešte 3 týždne do vydania vesmírneho survival hororu Scorn a k tej príležitosti sme sa dočkali osemminútového videa, kde si môžete pozrieť hrateľnosť. Nájdete ho tu. A v prípade, že by vám to nestačilo, Youtube kanál MKIceAndFire ponúka na zhliadnutie úvodnú polhodinu hry. Stačí kliknúť sem.
  • Rovnako sa blíži aj vydanie The Valiant. K tej príležitoste sme sa dočkali nového videa, kde máme možnosť vidieť všetky lokality, kde sa budú boje odohrávať. Ak ste zvedaví, využite nasledujúci odkaz.
  • FIFA 23 si pre nás prichystala celkom slušné prekvapenie. Podľa posledných informácií sa do najnovšej hry v sérii dostane aj známy fiktívny tréner zo známeho televízneho seriálu. Pokiaľ chcete vedieť o koho ide, pozrite si náš článok.
  • Spoločnosť Astrolabe Games oznámili, že chystajú novú adventúru Shanghai Summer. Veľa informácií o titule zatiaľ nie je, no ak ste zvedaví, využite tento odkaz.
  • Vyššie spomínaných narodenín sa dočkala séria Battlefield. Krásnych, okrúhlych 20 rokov. A pri tejto príležitosti sme sa dočkali traileru, ktorý si môžete pozrieť tu.
  • Marvel’s Spider-Man: Miles Morales nám priniesol PC teaser trailer. Veľa nám toho počas tridsiatich sekúnd neodhalili a stále nepoznáme ani dátum vydania. Pre zhliadnutie traileru využite nasledujúci odkaz.
  • EA v spolupráci s Disney avizujú, že sa dočkáme novej hry s našim obľúbeným hrdinom Iron Manom. Bližšie detaily zatiaľ nepoznáme, no veríme, že kvalitatívne nebude na úrovni rovnomenného titulu z roku 2008. Pre viac informácií využite tento odkaz.
  • A na záver ešte správa pre fanúšikov anime. Netflix pripravuje sériu Onimusha podľa série od spoločnosti Capcom. Ak chete vedieť viac, využite náš článok.

Komentuj!