Register

A password will be e-mailed to you.

Vonku máme pekelne horúco, takže väčšina, pravdepodobne, trávi čas pri/vo vode. Niet sa čomu čudovať. Herný svet sa však nezastavuje, hoci spomalenie aktuálne možno cítiť. V súčasnosti je pomerne rušno okolo Ubisoftu, o čom sa možno presvedčiť v nasledujúcich riadkoch.

  • Avatar: Frontiers of Pandora od štúdia Massive Entertainment tento rok nedorazí. Ubisoft titul odložil na nasledujúci fiškálny rok (apríl 2023 – marec 2024), aby vývojári mali dostatok času na vytvorenie čo najlepšieho možného titulu.

  • Immortals Fenyx Rising dostane nástupcu, avšak nepôjde o priame pokračovanie ale skôr o spin-off s polynézskou témetikou. Pracovné označenie titulu vraj znie Oxygen a nakoľko je hra iba na začiatku vývoja, ešte nejaký ten piatok o nej zrejme nebudeme Ubisoft hovoriť.

  • Nintendo pridalo nové hry z konzol NES a SNES do svojho online predplatného pre Nintendo Switch. Ide o trojicu titulov, konkrétne Daiva Story 6: Imperial of Nirsartia z NESu a Kirby’s Avalanche (v Európe kedysi hra vyšla pod názvom Kirby’s Ghost Trap) a Fighter’s History zo SNESu.
  • Servery pre Killzone Shadow Fall, Killzone Mercenary a RIGS: Mechanized Combat League budú vypnuté 12. augusta, oznámila spoločnosť Guerrilla Games. Ak ešte niekto chce pozbierať trofeje spojené s online multiplayerom, mal by sa poponáhľať. Offline režimy, samozrejme, budú plne hrateľné aj po vypnutí serverov.

  • Ubisoft má v príprave niekoľko Assassin’s Creed hier, tvrdia zdroje. Menší titul pracovne označený ako Rift v hlavnej úlohe s Basimom má doraziť na jar 2023 a bude zasadený na Stredný východ. Veľký titul je zatiaľ pracovne nazvaný Project Red, mal by už spadať do Assassin’s Creed Infinite a odohrávať sa v Ázii, pravdepodobne pôjde o Japonsko. Prvý zmienený titul pravdepodobne spoznáme v septembri, na kedy je naplánovaný stream venovaný oslave 15. výročia značky a odhaleniu budúcnosti značky.

  • Ak sa nájde niekto, kto ešte nehral inFAMOUS Second Son, aktuálne je v PS Store zadarmo príbehové DLC Cole’s Legacy. Pôvodne bolo dané DLC iba pre predobjednávateľov, prípadne pre majiteľov špeciálnej edície.

  • LEGO po špekuláciách oznámilo stavebnicu legendárneho herného systému Atari 2600. Za 239,99€ dostanete 2532 dielikov dostanete samotnú konzolu, jej joy-stick, trojicu cartridgov s hrami, držiak na ne a diorámy s motívom jednotlivých hier. Ak patríte medzi zberateľov, stavebnica bude dostupná už čoskoro, a to 1. augusta.
  • V súvislosti s blížiacim sa vydaním PC verzie Marvel’s Spider-Man Remastered boli odhalené nielen vylepšenia, ktoré PC verzia obdrží, ale aj hardwarové nároky, ktoré vyzerajú dobre, vďaka čomu si bude môcť titul užiť mnoho hráčov. Samozrejme, ak má niekto chuť na 4K, 60fps a ray-tracing v plnej kvalite, bude musieť vlastniť adekvátny hardware.
  • Bungie už budúci mesiac, 23. augusta predstaví budúcnosť Destiny 2. Práve v tento deň bude pre fanúšikov pripravená prezentácia, ktorá odhalí budúce rozšírenie (pravdepodobne Lightfall) a novinky, na aké sa možno tešiť. Presný čas zatiaľ nepoznáme, no ten sa s blížiacim dátumom určite dozvieme.

Komentuj!