Register

A password will be e-mailed to you.

Ešte minulý rok v auguste sa objavili správy o tom, že štúdio Rockstar pripravuje remaster známej westernovej akcie Red Dead Redemption. V máji tohto roku o tom dokonca hovoril i novinár Chris Kippel z Rockstar Magu. Neskôr začali vyskakovať dohady o remastery stále veľmi populárneho titulu Grand Thief Auto 4. Avšak V tomto momente to už naopak začína vyzerať tak, že z toho nič nebude.

Určite sa medzi vami nájde množstvo záujemcov, ktorí by si radi zahrali najmä prvý diel westernovej akcie Red Dead Redemption, pretože tento veľmi populárny titul nikdy nevyšiel na platforme PC.  Podľa tvrdenia známeho leakera Teze2, špecializujúceho sa na Rockstar Games, bol v tomto štúdiu vážny záujem o nový remaster, ktorý by sa dočkal vydania aj na platforme PC vyšiel. Okrem Red Dead Redemption sa mali odštartovať prípravne práce aj na remastery Grand Thief Auto 4, avšak tie podľa posledných informácii mali byť minimálne pozastavené.

Najaktuálnejšie neoficiálne informácie hovoria tom, že oba projekty mali byť dokonca úplne zrušené. Dôvodom tohoto rozhodnutia by malo byť nie príliš pozitívne prijatie GTA: The Trilogy – The Definitive Edition zo strany hráčskej verejnosti. V neposlednom rade, od nás si tento remaster neodniesol ani trocha lichotivé hodnotenie.

A tak v podstate jedinou zaujímavou informáciou od Teze2 je tá, že v blízkej dobe by mala vyjsť väčšia aktualizácia do Red Dead Redemption 2 pre platformy PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

Komentuj!