Register

A password will be e-mailed to you.

V našom pravidelnom prehľade sa spolu v skratke pozrime na tie najzaujímavejšie udalosti z uplynulého dňa. Čo nás upútalo najviac? To sa dozviete prostredníctvom krátkych správ uvedených nižšie. Prajeme vám príjemné čítanie.

  • F1 22 sa pomaly ale isto blíži a v súvislosti s tým sa predvádza ďalším videom zameraným na VR a nové funkcie. Samotná hra dorazí už 1. júla na PC, PS4, PS5, Xbox One a Xbox Series X.
  • Dnes vychádza očakávaná stratégia zo sveta Hviezdnej pechoty s názvom Starship Troopers – Terran Command. Podľa prvých recenzií sa jedná o slušnú, no zároveň ničím neobjavnú záležitosť. Skalní fanúšikovia by teda mohli byť spokojní.
  • FPS Witchfire od tvorcov The Vanishing of Ethan Carter, sa údajne už čoskoro objaví v Early Access verzii. V súvislosti s tým sa hra pripomenula novou sériou obrázkov. Hra bude k dispozícii iba na PC, konkrétne na Epic Games Store.
  • Hoci je vydanie Fallout 5 ešte poriadne ďaleko a zatiaľ máme iba potvrdenie, že raz určite vznikne, podľa slov Todda Howarda k tomu dôjde až niekedy po vydaní The Elder Scrolls VI. V najbližších rokoch tak s touto značkou nemáme vôbec počítať.
  • Podľa Todda Howarda budú vesmírne súboje v Starfielde inšpirované hrami ako MechWarrior a FTL. V praxi to znamená, že máme očakávať skôr pomalšie bojové tempo a nie frenetické prestrelky.
  • Hitový survival Valheim, ktorý je aktuálne k dispozícii na PC v early access verzii, by mal podľa slov tvorcov dostať crossplay s pripravovanou Xbox verziou. Tá však dorazí najskôr v druhom kvartáli roka 2023.
  • Netradičná športová hra OlliOlli World dostala včera expanziu s názvom VOID Riders. Prvé recenzie sú výborné a pokiaľ vám sadol originál, spokojní by ste mali byť aj v tomto prípade.
  • Logická záležitosť z pohľadu prvej osoby Q.U.B.E dostane pri príležitosti výročia novú edíciu, ktorá v sebe spája ako pôvodnú hru, tak Director´s Cut. Okrem toho pridá i 4 hodiny nového obsahu či vylepší samotný vizuál, pričom výsledok dorazí na všetky tradičné platformy behom tohto leta.
  • Populárny Game Pass dostal nový trailer lákajúci potenciálnych PC záujemcov na očakávané tituly, ktoré sa tam objavia už behom prvého dňa. Chýbať medzi nimi nebude ani Starfield, Redfall, A Plague Tale: Requiem, Forza Motorsport, či Ark 2.
  • Forza Motorsport , ktorá vyjde na jar 2023, bude podľa Microsoftu najpokročilejšou pretekárskou hrou vôbec. Hra by mala priniesť viacero vylepšení a noviniek ako dynamický systém zmeny počasia a dennej doby, ešte pokročilejší fyzikálny model či model poškodenia a podobne.

Komentuj!