Register

A password will be e-mailed to you.

Streda je opätovne tu a spolu s ňou prichádza i tradičný zástup horúcich noviniek z herného sveta.

  • The Quarry dostáva prvé recenzie. Interaktívny horor si vyslúžil chválu a priemerné hodnotenia sa pohybujú okolo osemdesiatich percent. Ide teda o ďalší kvalitný žánrový zážitok od skúsených autorov, ktorý ale predsa len neponúka nič nové alebo nevidené. Najviac unikátnym teda zostáva zasadenie.

  • Recenzií sa dočkalo aj Mario Strikers: Battle League, pričom tento športový titul s obalom obľúbeného hrdinu Nintenda si vybojoval o niečo slabšie známky. Metascore sa zastavilo na hodnote 75, kde najväčšia kritika padla na absenciu noviniek a zaujímavých ideí. Nintendo ale drží svoj športový štandard posledných rokov, no, nanešťastie, nedokázal prekročiť vysoký tien úspešnejších predchodcov.

  • Star Wars: Knights of the Old Republic II: The Sith Lords pre Nintendo Switch dostáva launch trailer. Ikonické RPG, ktoré patrí k najlepším titulom hviezdneho univerza, si už môžete zahrať na svojej hybridnej platforme a ponoriť sa tak do nostalgických dôb, kedy sme dostávali takto kvalitné projekty so značkou Star Wars.
  • Remake The Last of Us údajne vyjde súčasne na PC i konzolách PlayStation 5. Má sa tak stať už tento september, pričom informácia prišla od overeného leakera s menom The Snitch.

  • Leaky prichádzajú s informáciou, že Fortnite dostane pohľad prvej osoby. Ide o bežnú súčasť Battle Royale hier, ktorá ale nemusí ideálne fungovať so stavaním, ktoré je v zmienenom titule prítomné. Každopádne, na pohľade sa zatiaľ iba pracuje a nie je ešte súčasťou hry ako takej.

  • Evil West má dátum vydania. Zaujímavo sa javiaca third person akcia z prostredia hororového westernu k nám dorazí 20. septembra 2022. Z titulu sa budú môcť tešiť majitelia konzol PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox Series S a aj hráči na osobných počítačoch.

  • Hrozí, že God of War Ragnarok bude (opäť) odložený. Zahraničné zdroje hovoria o odklade na rok 2023, pričom z databáz sa vytratil dátum vydania stanovený na 30. septembra 2022. Sony sa zatiaľ oficiálne nevyjadrilo.
  • Testovanie kooperačnej kampane pre Halo Infinite má začať už počas nadchádzajúceho júla 2022. Kampaň mala byť pôvodne súčasťou vydanej hry, no očividne sa niekde stal problém. Doraziť by mala túto jeseň.

  • SnowRunner dostáva vo forme DLC vozidlá značky Land Rover. V peknej ukážke nám tvorcovia predstavujú niekoľko nových áut, do ktorých sa budeme môcť posadiť a prejsť v nich divoké kraje. DLC je dostupné od dnešného dňa.

  • Call of Duty: Modern Warfare II dostáva úplne nový trailer, ktorý nám prichádzajúcu FPS akciu predstavuje v pravom svetle. Ďalší prírastok do početnej rodiny má doraziť 28. októbra 2022.

Komentuj!