Register

A password will be e-mailed to you.

Pripravovaný akčný survival s sci-fi prvkami sme vám už predstavili, avšak poľskí vývojári zo štúdia Far From Home S.A. nám nedávno ponúkli aj trojminútový gameplay trailer.

Konečne tak dostávame možnosť zoznámiť sa aspoň s alfa zábermi priamo z hrania, ktoré aj v tomto štádiu nevyzerajú vôbec zle. V samotnom Forever Skies sa vžijeme do úlohy osamelého vedca,  ktorý sa vracia na Zem až potom, čo bola celá zničená a vyľudnená v dôsledku rozsiahlej ekologickej katastrofy. Táto bližšie nešpecifikovaná udalosť spôsobila ďalekosiahle zmeny, pretože pokryla celú Zem silnou vrstvou toxického prachu.

Na túto nehostinnú Zem sa vraciate v akejsi high-tech vzducholodi a okamžite sa pustíte do prieskumu s cieľom vytvoriť podmienky pre prežitie. V nej máte k dispozícii výskumné laboratórium, pracovný stôl, skleník, a samozrejme aj obytné priestory. Ako v každom správnom survivale, aj tu musíte ťažiť cenné suroviny, aby ste mohli vyrobiť liek na záhadnú chorobu, ktorá začne pomaly postihovať aj vás.

Forever Skies vyjde na PC prostredníctvom predbežného prístupu na Steame údajne už behom tohto roka. Až časom dorazí aj na platformy Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Komentuj!