Register

A password will be e-mailed to you.

V rámci štvrtkovej Future Games Show 2022 sa predstavilo aj atmosférické sci-fi Deliver Us Mars od vývojárskeho štúdia KeokeN Interactive.

Ako už samotný názov napovedá, Deliver Us Mars je vlastne pokračovaním pomerne úspešnej, výpravnej sci-fi adventúry so survival prvkami Deliver Us The Moon. Na rozdiel od nej nás však zavedie do oveľa hlbších končín vesmíru, dokonca až na planétu Mars. Úvodný krátky Official Reveal Trailer využili vývojári z KeokeN Interactive na to, aby nás nalákali na napínavý príbeh odohrávajúci sa zhruba desať rokov po udalostiach prvej hry. Tentoraz budeme mať za úlohu vypátrať lode kolónie ARK, ktoré odniesla záhadná organizácia Outward. Napriek tomu, že ide vlastne o sequel Deliver Us The Moon, znalosť príbehu prvého dielu nebude nevyhnutná, keďže Deliver Us Mars bude mať vlastnú, originálnu zápletku a taktiež novú hlavnú hrdinku. Vývojári zrejme chcú, aby si ich počin mohol zahrať skutočne ktokoľvek, aj taká osoba, ktorá nemá vôbec žiadne znalosti ohľadom predchádzajúcej časti.

V rámci hrateľnosti pôjde všetko v šľapajach výborne prijatého prvého dielu, takže opätovne očakávame kombináciu súbojov a hádaniek. V tomto však musíme veriť iba slovám vývojárov, keďže žiadne gameplay zábery nám tento trailer neponúkol..

Ani dátum vydania nebol konkretizovaný. Jediné, čo sme sa skutočne dozvedeli je, že vývoj hry by už nemal príliš dlho trvať. Deliver Us Mars dorazí na platformy Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a 5, pričom na Steame má už aj svoju stránku.

Komentuj!