Register

A password will be e-mailed to you.

Už onedlho sa vráti obľúbený Sonic, hoci tentoraz nie v hernej podobe, ale na striebornom plátne vo filme Sonic the Hedgehog 2. Vonku sú už i prvé reakcie, ktoré hovoria o zlepšení oproti prvému filmu a že je naozaj zábavný, čo je určite dobrá správa. A pokiaľ patríte k fanúšikom tejto značky, potom vás asi poteší aj novo oznámená Sonic edícia Xboxu Series S.

Tá, samozrejme, po stránke hardwaru neponúkne žiadne zmeny, tie sú výhradne kozmetické. Samotná konzola je odetá do čiernej farby miesto klasickej bielej, pričom okolo vetracej mriežky je zlatý prstenec, ktoré Sonic počas svojich herných dobrodružstiev zbiera. Pod prstencom je obrázok Sonica a Knucklesa, no tým najzaujímavejším prvkom sú gamepady. Tie sú síce tematicky sfarbené, no najmä chlpaté, aby to evokovalo srsť titulných postáv filmu. Praktické to asi veľmi nebude, no na dotyk môžu byť ovládače príjemné. A kto vie, možno hráči, ktorým sa nadmerne potia dlane, budú mať postarané o svoju starosť, nakoľko srsť môže pot sať.

Každopádne, konzola nepôjde do predaja ako štandardné špeciálne edície konzol, tento kúzok možno jedine vyhrať skrz Twitter. Podmienky nájdete v tweete nižšie, prípadne na oficiálnom Twitter účte Xboxu či stránke Xbox Wire.

Zdroje: Twitter, Xbox Wire

Komentuj!