Register

A password will be e-mailed to you.

V našom pravidelnom prehľade sa spolu v skratke pozrime na tie najzaujímavejšie udalosti z uplynulého dňa. Čo nás upútalo najviac? To sa dozviete prostredníctvom krátkych správ uvedených nižšie. Prajeme vám príjemné čítanie.

  • Elden Ring sa dočkal veľkého updatu 1.03, ktorý je dostupný na všetkých platformách a mimo očakávaných zlepšení hrateľnosti a opráv prináša aj nové NPC, či doposiaľ nedokončené fázy vybraných questov. NPC bude navyše odteraz možné priamo zaznačovať na mape.
  • Sam Barlow, tvorca oceňovaného titulu Her Story a neskoršieho Telling Lies chystá ďalšiu FMV hru s názvom Immortality: An Interactive Movie Trilogy. Tá bola predstavená prvým trailerom, pričom tentokrát pôjde o hororovú záležitosť.
  • Solidaritu Ukrajine vyjadrili aktuálne ďalšie dve veľké spoločnosti. Prvou je Square Enix, ktorá sa rozhodla zaslať 500 tisíc dolárov humanitárnej organizácii na pomoc utečencom. Tou druhou zase Games Workshop, ktorá zareagovala odchodom z ruského trhu a pozastavením všetkých predajov Warhammer hier do Ruska.
  • Podľa najnovšieho leaku sa v obľúbenom Fortnite objaví v rámci Chapter 3 Season 2 aj populárny hrdina Marvelu Dr. Strange. S touto informáciou vyrukoval napríklad YouTuber Tabor Hill či data miner ShiinaBR, ktorý sa odvoláva na viaceré zdroje a obecne má spoľahlivé predpovede.
  • Seriálová adaptácia Halo, ktorá sa dočká oficiálnej premiéry na streame už budúci týždeň sa dočkala prvých recenzií. Tie sú zatiaľ mierne pozitívne, hoci kritici sa viac-menej zhodujú že ide o slušný derivát podstatne lepších sci-fi seriálov.
  • Prvý hraný Resident Evil seriál, ktorý budete môcť zhliadnuť prostredníctvom streamovacej služby Netflix dostal konečne dátum vydania. Prvú sériu budete mať možnosť zhliadnuť 14. júla 2022.
  • Do Fortnite aktuálne pribudol ostrov, ktorého návštevu by si nemali nechať ujsť všetci fanúšikovia seriálového sci-fi fenoménu Doctor Who. Nejde však o oficiálnu kolaboráciu s Epicom a pokiaľ ho chcete navštíviť, na vstup do neho potrebujete zmeniť herný mód a zadať do Island Code kód 3610-1396-4646.
  • Ak sa vám zdá, že vychádza málo zombie hier, potom vás môže zaujať nový titul s názvom ED-0: Zombie Uprising, ktorý je situovaný do Edo éry Japonska. Hra vyjde už 4. apríla na Steame, no iba v Early Access prístupe.
  • Multiplayerový hit Arcadegeddon od vývojárov z IllFonic doplnil takzvaný Winter update, ktorý so sebou podľa očakávania priniesol zimné prostredie, ďalšieho bossa, nové zbrane a veľa ďalšieho.
  • Hororový titul The Quarry od Supermassive Games sa dočkal oficiálneho predstavenia. Duchovný nástupca Until Dawn vyjde už toto leto na všetky veľké konzoly vrátane PC a uvidíme v ňom mnoho známych hercov ako David Arquette, Justice Smith, Ted Raimi, Lance Henriksen, či Lin Shaye.

Komentuj!