Register

A password will be e-mailed to you.

Prvý marcový týždeň máme úspešne za sebou. Počasie je vonku stále dosť nevyspytateľné a rovnako to zatiaľ vyzerá aj v hernom svete, veď len nedávno došlo k dvom odkladom oznámených titulov. Pripravili sme si pre vás ďalšie pravidelné zhrnutie, ktoré vám predstaví to najzaujímavejšie, čo sa dnes udialo.

  • Nedávno sme vás informovali, že Jurassic World Evolution 2 si môžete zahrať v češtine. Teraz však máme pre vás ďalšiu novinku, do hry pribudol nový obsah v podobe DLC Camp Cretaceous Dinosaur Pack. Ten do hry pridáva dvoch nových dinosaurov, dva varianty tých starších a osem nových skinov.
  • Elex II sa dočkal svojej prvej aktualizácie, ktorý je zameraná najmä na optimalizáciu. Dúfajme, že sa Piranhe Bytes podarilo trochu hru vyladiť a ďalšie aktualizácie prídu čo najskôr.
  • Herné značky sa v priebehu posledných rokov stali značne populárnymi a mnohé z nich sa skôr či neskôr dostanú aj filmové plátne. Aktuálne bolo oznámené, že Amazon Prime Video pracuje na seriáli God of War.
  • Indie titulov vychádza ročne no povedzme neúrekom. Dnes bol vydaný trailer k novo pripravovanému steampankovému titulu s kartami Alchemical INC.
  • Už nemusíme čakať ani mesiac a snáď sa konečne dočkáme vydania nového titulu v LEGO univerze, ktorý nám opäť predstaví Star Wars, ale tentokrát všetky diely v jednom. Okrem toho vyjde hneď v deň vydania aj The Character Collection DLC, ktoré bude k predobjednávkam zadarmo a pridá do hry 7 rozšírení s novými postavami.
  • Séria Spellforce je pre PC hráčov pomerne známa. Pred pár rokmi došlo k oživeniu série vydaním tretieho dielu a následne dvoch rozšírení. Daný diel bol aktualizovaný na Reforced edíciu a tú si môžete zahrať už aj na konzolách starej aj novej generácie.
  • Zajtra si budeme môcť pozrieť krátke video o japonských tituloch, ktoré majú vyjsť na Playstation.
  • Viaceré spoločnosti organizujú rôzne zbierky na pomoc Ukrajine. Inak nie je ani v hernom svete, kde z tohto dôvodu vzniklo viacero humanitárnych zbierok. Aktuálne itch.io ponúka 1000 indie titulov za minimálnu sumu 10$, prispieť môžete, samozrejme, aj viac.
  • Dying Light 2 je už chvíľu vonku, ale Techland naďalej pracuje aj na prvom dieli série. Aktuálne tak vylepšili optimalizáciu a grafickú stránku hry na všetkých verziách konzol.
  • K vraj pripravovanému GTA VI sme sa už dopočuli o viacerých leakoch, ktoré sa dajú dosť ťažko posúdiť. Aktuálne sa k tomuto titulu vyjadril aj analytik Pachter, ktorý tvrdí, že hra sa bude odohrávať vo viacerých lokalitách a ponúkne skoro 500 hodín obsahu.

Komentuj!