Register

A password will be e-mailed to you.

Na nové RPG z ikonického sveta World of Darkness čakajú fanúšikovia už roky a štúdio Big Bad Wolf (The Council) by malo byť už blízko dokončeniu svojho počinu. Vampire: The Masquerade – Swansong malo dokonca už vyjsť, avšak aj tento upírsky titul postihol pred časom menší odklad. Ako malú satisfakciu poskytli vývojári už skôr kratšiu ukážku.

V tomto novom minútovom videu je znovu potvrdené, že tentoraz sa ocitneme v temnom Bostone, kde sa zhostíme úloh hneď troch upírov zároveň (Galeb, Emem, Leysha), pričom každý z nich bude mať nielen svoju osobnosť ale aj vlastné schopnosti a príbeh. Samozrejme však, ich jednotlivé príbehy budú prepojené, čo znamená, že dôležitým prvkom tu budú rozhodnutia, ktoré počas hrania učiníme. Z toho dôvodu nemôže byť prekvapením, že hra poskytne viacero výrazne odlišných koncov.

Po poslednom odklade by Vampire: The Masquerade – Swansong mal vyjsť 19. mája na platformách PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One a Xbox Series X/S. Neskôr ho čaká aj portovanie na Nintendo Switch.

Komentuj!