Register

A password will be e-mailed to you.

Prvý týždeň mesiaca február 2022 je za nami a hoci nedeľa nepriniesla toľko zásadných informácií a správ, o zaujímavé novinky z celého sveta rozhodne núdza nebola.

The Sims 4 sa, pravdepodobne, dočká nového prídavku s tematikou svadby. Podľa neoficiálnych informácií dostane názov My Wedding Stories a vyjde už 17. februára.

PC požiadavky očakávaného Ghostwire: Tokyo sú až prekvapivo striedme. Ako minimum síce uvádzajú 12 GB RAM, na disku vám však postačí iba 20 GB voľného miesta.

Jednou z aktuálnych priorít vývojárov nedávneho Dying Light 2 je oprava odpájania hráčov pri vzájomnej kooperácii. Súčasne plánujú riešiť aj problémy s uplatňovaním odmien, kódov a iného obsahu v hre.

PUBG dostáva nový trailer k prechodu do režimu Free To Play. Video zachytáva pomerne typickú situáciu z bojových výsadkov populárnej akcie, ktorej sa aktuálne náramne darí. Počty hráčov sa totiž výrazne zvýšili.

Die After Sunset, zaujímavo sa javiaca rogue-lite akcia, dostala dátum vydania. Early Access verzia príde 11. februára a zakúpite si ju na Steame.

Jedna z najzaujímavejších hier mesiaca február, beat ‚em up titul Sifu, dostala prvú várku recenzií. Tie sú zatiaľ silne pozitívne, no hráči sa majú pripraviť na pomerne náročné súboje a časté zomieranie.

Najnovší patch do PC verzie God of War, označený číslovkou 1.05, pridal do hry možnosť zvoliť medzi klasickým a precíznym režimom myši. Ten by mal riešiť problém s akceleráciou, ktorú pociťovali viacerí hráči, u niektorých však zase môže spôsobovať chybu animácie pri pohybe do strán.

Podle listingu francouzského obchodu WTT vyjde na Nintendo Switch v srpnu Batman Arkham Collection. Obsah kolekce zatím není známý, ale stejnojmenná kolekce na ostatní platformy nabídla Arkham Asylum, Arkham City a Arkham Knight.

Seriál The Last of Us podľa najnovších správ učiní časovú zmenu. Pôvodný titul sa síce odohráva v roku 2033, avšak príbeh pripravovaného seriálu bude zasadený o dekádu skôr. Obdobným krokom sa má zachovať určitá realistickosť a väčšia aktuálnosť.

Activision Blizzard má za sebou výborný rok a to aj napriek slabším tržbám Call of Duty Vanguard. Celkovo firma dosiahla tržby vo výške 8,8 miliardy dolárov. Miliardu pritom sprostredkovalo samotné Call of Duty Mobile.

Komentuj!