Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosti THQ Nordic a Piranha Bytes nedávno predstavili nový Combat Trailer, ktorý tentoraz ukazuje primárne bojové mechaniky v pokračovaní sci-fantasy RPG počinu Elex 2.

Elex 2 sa znovu odohráva na planéte Magalan, kde sa ale na rozdiel od jednotky, v ktorej ste sa zaoberali vnútorným konfliktom tamojších frakcií, tentokrát objavila nová nepriateľská sila, prinášajúca smrť a skazu všetkým obyvateľom. Aby ste nových protivníkov zastavili, musíte nielen využiť schopnosti tradičných domácich frakcií, ale aj zužitkovať nové zbrane a aj schopnosti.

V tejto novej, krátkej ukážke priamo z hrania, súboje pôsobia rozhodne omnoho dynamickejšie ako tomu bolo v nami recenzovanom prvom dieli a vidíme v ňom vskutku rozmanité zbrane, od obyčajnej kovovej trubky, až po luky, či rakety a laserové pušky. Aké zbrane však budeme mať k dispozícii, to závisí od toho, k akej domorodej frakcii sa pridáme. V tejto súvislosti sa môžeme zamerať na boj zblízka, ohnivú mágiu, alebo boj na diaľku so strelnými zbraňami. To nevylučuje možnosť prípadnej kombinácie všetkých troch spôsobov.

Ohľadom dátumu vydania sa nič nemení, takže stále platí, že Elex 2 vyjde 1. marca 2022 na platformách PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a Xbox One.

Komentuj!