Register

A password will be e-mailed to you.

Máme tu koniec roku 2021. Ten bol náročný v mnohých ohľadoch, no priniesol aj dobré veci. Veríme, že ste zažili skvelé chvíle, zahrali si výborné hry a aktuálna situácia, hoci je to s ňou ako na horskej dráhe, tak vám ovplyvnila život čo najmenej.

Pred nami je však nová výzva – rok 2022. Dúfame, že bude lepší, pozitívnejší a povedzme jednoduchší. Za mňa i celý tím portálu SomHráč.sk by sme vám chceli do nového roku popriať všetko dobré, pevné zdravie, aby sa vám splnili priania, ktoré máte a aby sme sa spoločne dočkali množstva skvelých titulov, či ešte zatiaľ neznámych, tých odložených a i už avizovaných. Užite si príchod roku 2022 v spoločnosti ľudí, na ktorých vám záleží, máte ich radi, prípadne pri činnosti, ktorá vás napĺňa. Samozrejme, ďakujeme vám za vašu priazeň a tešíme sa na to, čo nás čaká. PF 2022

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky