Register

A password will be e-mailed to you.

Na GOGU odštartoval zimný výpredaj a ako prvý titul zdarma je ponúkaný akčno-taktický počin pod názvom Shadow Tactics: Blades of the Shogun.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun je taktická stealth stratégia a akcia od štúdia Mimimi Games, využívajúca herné princípy, ktoré predtým definovalo známe herné dielo Commandos: Behind Enemy Lines. Podrobnejšie informácie o Blades of the Shogun nájdete v našej dobovej recenzii. Pripomeňme si len v krátkosti, že na rozdiel od Commandos v nej ovládate družinu japonských bojovníkov na pozadí dôležitých historických udalostí, ktoré prebiehali v Japonsku roku 1615. Keďže máte k dispozícii postavy s rozličnými unikátnymi schopnosťami, tak musíte používať taktické myslenie a využívať ich unikátne umenia, ktorými disponujú. K tomuto účelu máte v skupinke samuraja, nindžu, či napríklad aj gejšu.

K dispozícii je aj kvalitný slovenský preklad, pričom sa už pracuje aj na preklade nového DLC prídavku s názvom Aiko’s Choice, ktorý pomerne prekvapivo nedávno vyšiel. Shadow Tactics: Blades of the Shogun je na GOGu zadarmo iba do 15. decembra, kedy o 15:00 táto akcia končí, takže pokiaľ máte záujem, neotáľajte príliš dlho. Okrem toho na GOGu už začal aj každoročný zimný vypredaj, o ktorom vás podrobnejšie budeme informovať v ďalšom článku.

Komentuj!