Register

A password will be e-mailed to you.

Už za týždeň vyjde akčná sci-fi strieľačka s názvom ANVIL. Vývojári nám tak predstavili ďalší trailer. Čo presne si však máme od hry sľubovať, je zatiaľ nejasné. Samotní vývojári označili svoje dielo za kooperatívnu záležitosť s roguelike prvkami. Takže hru si pravdepodobne užijete najmä v tíme. Predsa len aj plienenie vaultov v sérii Borderlands bolo vždy zábavnejšie so spoluhráčmi.

O príbehu hry sa toho veľa nevie (snáď tam nejaký bude). Základy hry budú podľa všetkého postavené na náhodnom generovaní galaxií s vaultmi a bossmi. Podstatou ANVILu je jeho samotný názov, čo doslova znamená nákovu, teda kováčsku vyhňu, v ktorej sa postavy po smrti znovuzrodia. ANVIL tak vyjde už 2. decembra na platformách Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4 a PC. (Pravdepodobne však len v predbežnom prístupe.)

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky