Register

A password will be e-mailed to you.

Myslím, že Terminátora nie je potrebné nikomu predstavovať, kto by dnes nepoznal jednu z najslávnejších rolí Arnolda Schwarzeneggera. Od vydania prvého filmu sme dočkali viacerých videoherných spracovaní, ktoré nedopadli vždy najlepšie. Pred dvomi rokmi vyšiel príbehový FPS diel s podtitulom Resistance. Dlhšie to vyzeralo tak, že napriek kladným hodnoteniam fanúšikov sa už na tejto hre nebude viac pracovať. To bol však omyl, keďže bolo oznámené, že táto hra sa už čoskoro dočká DLC s názvom Annihilation Line.

V Annihilation Line sa zhostíte úlohy Jacoba Riversa a spolu so svojím tímom pôjdete prešetriť, prečo sa odmlčalo stanovište Northridge. Viesť vás bude pravá ruka Johna Connora, Kyle Reese. Predpokladá sa, že toto DLC by vám malo zabrať približne 4 hodiny, čo je na DLC prijateľná doba, za ktorú sa viac ponoríte do sveta Terminátora a lepšie spoznáte vaše obľúbené postavy. Okrem toho sa môžete tešiť na nové zbrane aj protivníkov, ktorých ste doteraz nikde nevideli.

Zatiaľ ešte nevieme, koľko bude dané DLC stáť, ale vyjde výlučne pre platformy PS5 a PC, a to už 10. decembra 2021.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky