Register

A password will be e-mailed to you.

České štúdio Apper Interactive pripravuje zaujímavú hororovú adventúru z pohľadu prvej osoby pod názvom Sleepy Visitor. Titul sa bude odohrávať v strašidelnom dome, umiestnenom do prostredia v zasneženej Kalifornie okolo roku 1950.

Český vývojári svoj prvý počin predstavili prostredníctvom teaser traileru ešte v lete, pričom odvtedy potvrdili, že ide v prvom rade o klasický príbehový horor z pohľadu prvej osoby a jeho vydanie smerujú najmä na platformu PC.

V Sleepy Visitor sa ujmeme postavy Chrisa, opravára kotlov, ktorého jedného dna zavolá stará žena k ďalšej oprave. Chris teda prichádza do jej domu, ale namiesto rutinnej opravy kotla musí čeliť nevysvetliteľným udalostiam, ku ktorým sídle starej dámy prichádza. V strašidelnom dome zostane nielen uväznený, ale po čase dokonca zisťuje že sa ocitol v minulosti, konkrétne o 50 rokov skôr. Keď sa Chris pokúša dostať z domu, zistí, že ho niekto, alebo niečo sleduje. A možno ide aj o samotnú starú dámu, čo ho pôvodne zavolala…

Dátum vydania zatiaľ nebol oznámený, avšak zaujímavosťou určite je, že tvorcovia potvrdili, že ich počin bude mať nielen české titulky, ale aj dabing.

Komentuj!