Register

A password will be e-mailed to you.

Elden Ring je titul ostro sledovaný všetkými fanúšikmi série Dark Souls a štúdia FromSoftware vo všeobecnosti. Na to, že dátum vydania sa neodvratne blíži, sú zatiaľ informácie o ňom pomerne skromné. O to viac poteší akákoľvek nová zmienka týkajúca sa tohto očakávaného titulu.

Oproti Dark Souls sérii má Elden Ring ponúknuť otvorený svet a hlavný hrdina neustále pešie pobehovanie nahrádza aj jazdou na koni. Príbeh má na starosti okrem iných aj známy spisovateľ George R. R. Martin, a už teraz je jasné, že sa bude niesť v duchu temných fantasy počinov. Vývojári však držia všetky detaily zatiaľ v prísnej tajnosti a preto môžeme byť radi za akúkoľvek novú, aj keď neoficiálnu zmienku. A práve preto môže fanúšikov potešiť aj únik neoficiálnej ochutnávky v podobe asi 30 sekúnd z hrania, ku ktorému údajne prišlo pred pár týždňami na konzoli Xbox One.

Stále platí, že Elden Ring vyjde 21. januára 2022 na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S a PC (Steam)

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Od útleho veku hráč počítačových hier, holdujúci najmä žánrom RPG, adventúr a stratégií. Rovnako milovník kvalitnej beletristickej i odbornej literatúry (so špecifickým zameraním predovšetkým na staroindické a preklasické grécke filozofické školy), študent filozofie a fanúšik európskej kinematografie 60. 70. a 80. rokov.

Súvisiace príspevky