Register

A password will be e-mailed to you.

O reboote série Saints Row sme sa dozvedeli ešte len nedávno (popri tom sme dostali aj Saints Row 3 Remastered na Epicu, aby sme si to lepšie zapamätali). Hneď po jeho oznámení však mnoho hráčov spozornelo a ten sa tak veľmi rýchlo stal jednou z najočakávanejších hier. Aktuálne tak máme príležitosť si pozrieť prvé zábery priamo z hry.

Dúfame, že vás tento nový trailer nadchol rovnako ako nás. Do vydania musíme ešte pár mesiacov vydržať, ale pripravte sa, že nový Saints Row (snáď) vyjde už 25. februára budúci rok.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky