Register

A password will be e-mailed to you.

Ostávajú už len tri dni do vydania zvyšných dvoch remasterovaných dielov série Crysis. Vývojári tak konečne pridali tieto hry aj Epic Store, na ktorom vyjde zatiaľ exkluzívne na PC. Okrem toho sa remasterov druhého aj tretieho dielu dočkajú, samozrejme, aj konzoloví hráči. Dočkali sme sa takto aj krátkych trailerov k jednotlivým dielom.

Na PC sme konečne spoznali aj hardvérové nároky, ktoré sú v podstate rovnaké ako pri remasteri prvého Crysisu. Dúfame však, že vydanie týchto dielov sa ponesie v lepšom duchu, ako to bolo pri jednotke, ktorá vyšla v dosť mizerne optimalizovanom stave. Mnohí hráči si tak aj napriek iným vlastnostiam remasteru myslia, že pôvodná hra bola lepšia.

Snáď nás hry nesklamú a budeme mať možnosť sa opäť vžiť do kože Proroka, keď už Psychov príbeh vynechali (pozn. Crysis Warhead). Dobrou správou je, že obidva diely by mali obsahovať oficiálnu českú lokalizáciu.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky